Skip to main content
Close Search Form Search

Tired of browsing through hundreds of jobs? Use your LinkedIn profile to search for jobs quickly
Learn More

P&G facilitates your search via TalentBrew, a job matching tool developed by TMP Worldwide. TalentBrew uses the LinkedIn application to extract job relevant information from a user’s LinkedIn profile (name, email, city, experience, education, skills & endorsements, recommendations, accomplishments and interests). P&G processes your data pursuant to its Candidate Privacy Notice.

We use that information to run an automated keyword-based comparison against P&G’s job descriptions and then present our available roles sorted by order of relevancy to your qualifications. The encrypted user data is only cached within our servers for 24 hours to save time for returning users. We do not access, process or store this information except to provide the job matching service

Future Female Leaders - Rakona
Future Female Leaders - Rakona

Future Female Leaders - Rakona

Future Female Leaders - Rakona

Toto je jedinečná příležitost navštívit Rakonu v Rakovníku, jeden z nejmodernějších závodů Procter & Gamble. Potkáš zde ostatní Procesní Inženýry a hlavně Inženýrky, které Ti ukážou práci v Rakoně a poví, jak podporujeme ženy v kariéře v mezinárodní firmě. Poznáš co myslíme tím “práce od prvního dne” a zjistíš jak se vyrábějí známé výrobky jako je Ariel, Lenor a Jar. Dopravu z Prahy do Rakovníka a zpět zajístíme.

07.12.2021 – 8:30 – 18:00 – doprava z Prahy a zpět zajištěna

Pokud máš o tuto akci zájem, prosím abys vyplnila formulář níže a to nejpozději do 03.12.2021

MY INFO

Language(s) Fluently SpokenChoose all that apply

Consent