BEGIN A MEANINGFUL CAREER RIGHT HERE

Search Jobs

Przedstawiciel Farmaceutyczny Consumer Health

Przedstawiciel PHC na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz na części terenu woj. kujawsko-pomorskiego.

Oferujemy:

W P&G dajemy Ci możliwości wdrażania innowacyjnych pomysłów, wspieramy w realizacji celów i zachęcamy do podążania za marzeniami. Chcemy, abyś razem z nami poszukał nowych wyzwań i poszerzał horyzonty w czym pomoże Ci nasza zróżnicowana struktura biznesowa. Wierzymy w potencjał i odpowiedzialności każdego pracownika. Cenimy osoby przedsiębiorcze, które inwestują w rozwój kariery zawodowej w zgodzie ze swoimi aspiracjami i priorytetami w życiu.

  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • Program zakupu akcji pracowniczych
  • PPE: (Pracowniczy Plan Emerytalny)
  • Dofinansowanie do posiłków

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów biznesowych firmy w zakresie promocji leków OTC, budowania wizerunku firmy oraz rozwój kontaktów z klientami – farmaceutami.

Qualifications
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży w branży farmaceutycznej
  • zorientowanie na rezultaty
  • wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • dyspozycyjność
  • własna wysoka motywacja do samorozwoju
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • prawo jazdy

P&G HEALTH POLAND SP ZOO

Dołącz do P&G – międzynarodowej firmy posiadającej takie marki jak Gillette, Always, Pampers, Ariel oraz Vicks, Nasivin, Femibion i wiele innych!

Obecnie rozwijamy nasz zespół pracujący w dziale Health, skupionym wokół promocji i sprzedaży leków bez recepty. Sam rynek farmaceutyczny w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, więc jest to idealna okazja dołączenia do naszego zespołu i zdobycia bądź rozwinięcia cennego doświadczenia.

Job locations:
Warsaw, Warsaw, Poland
Job Type: Full time Job categories: Sales Req No: R000055206

Recently Viewed Opportunities

You have not viewed any jobs recently.

Stay Informed

STAY INFORMED

Join our Talent Community to receive via email information about P&G, upcoming events, and job alerts.

SIGN UP FOR:

Job Alerts & Career Communications