Skip Navigation

Begin a meaningful career right here

Search Opportunities

Manufacturing PROJECT engineer

Description

A Procter&Gamble olyan magas színvonalú márkákat nyújt a vásárlóknak világszerte mint a Pampers, Oral-B, Braun, Old-Spice, Pampers, Arial, Jar, Lenor, Always, Head&Shoulders, Blend-a-Med, Gillette. A gyöngyösi Ipari Park területén található gyárban több mint 450 főt foglalkoztat. Jelenleg Braun villanyborotvák és női epilátorok csomagolását, valamintOral-B elektromos fogkefék előállítását és összeszerelését végzik.

Gyöngyösi gyárunkba keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket az alábbi teljes munkaidős állásra:

Project MANAGER/ Műszaki projektmenedzser

A MUNKAKÖR:

  • Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányokkal rendelkező mérnökök számára a termelési projektek technikai megvalósítása és ehhez kapcsolódó mérnöki, tervezői folyamatok koordinációja.
    Önálló mérnöki feladatok, a tervezéstől a megvalósításig heti 40 órás munkaidőben.
  • A gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése
  • Termelési hatékonyságot növelő projektek ill. új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása (start-up& installation)

  • Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése

  • Projekt során: műszaki tervdokumentációk, műszaki tartalmak előkészítése és ellenőrzése

AMIT AJÁNLUNK:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (13.havi fizetés)

  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve

  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek

  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség, Folyamatosan felfelé ívelő karrierlehetőség

  • Munkába járás térítése: netto 27ft/km

Munkavégzés helye: GYÖNGYÖS

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével:

csatlakozz.im@pg.com

Qualifications

KIT VÁRUNK:

Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányok az alábbi szakok valamelyikén: (felsőfokú műszaki végzettség)
Mérnök menedzser, Műszaki menedzser, Gépészmérnök, Villamosmérnök, Anyagmérnök, Mechatronikai mérnök, Műanyagipari mérnök

Kommunikációképes angol nyelvtudás – szóban és írásban (középszint)

Legfeljebb 0-5év munkatapasztalat

Job locations:
Gyöngyös, Heves, Hungary
Job Type: Full-time Req No: MFG00006333

Recently Viewed Opportunities

You have not viewed any jobs recently.

Stay Informed

STAY INFORMED

Join our Talent Community to receive via email information about P&G, upcoming events, and job alerts.

SIGN UP FOR:

Job Alerts & Career Communications